Leštenie nerezovej ocele

Nerezovej ocele predstavujú skupinu materiálov s unikátnymi vlastnosťami. Nerezová oceľ totiž nevyžaduje vďaka chróm-kysličníkovému filmu na povrchu ďalší ochranný povrch proti korózii. V prípade, že dôjde k poškodeniu povrchu, ochranný film sa vďaka prítomnosti kyslíka dokáže sám zregenerovať.
Nerezovej ocele sú veľmi vhodné pre stavebné aplikácie, najmä preto, že sú ľahko formovateľné a zvárateľnými, majú dlhú životnosť a vyžadujú len nepatrnú údržbu. Nerez je dobre spracovateľná procesy, ako sú zakružovanie, lisovanie, vŕtanie, či zváranie. Zároveň je ľahko spojiteľná s inými materiálmi zváraním, spájkovaním alebo lepením. Svoje uplatnenie nájde aj v interiéroch, kde je najviac žiadaná kefovaná alebo práve leštená nerez.
Leštenie nerezu predstavuje niekoľkých stupňový proces, ktorým možno povrch nerezu upraviť až do vysokého čiže zrkadlového lesku. Je potreba cez brúsenie a kefovanie zjemniť povrch natoľko, aby bolo možné ho rozleštiť až do požadovaného stupňa lesku. Tento proces musí byť vykonaný veľmi starostlivo. Jedine tak možno dosiahnuť požadovaného výsledku. Všetky vlastnosti, ako je napríklad odolnosť povrchu, zostávajú aj pri tejto povrchovej úprave zachované. A to je jedným z dôvodov, prečo je leštená nerez tak obľúbené či už v interiéroch či exteriéroch.

V našom výrobnom programe ponúkame tri úrovne leštených povrchov je to Lesk, Zrkadlový Lesk, ktoré sa od seba líšia kvalitou lesku. S kvalitou je spojená predovšetkým náročnosť prodevení, čo sa patrične premieta aj do cien leštených povrchov. Viac sa môžete dočítať tu: https://www.frunek.eu/vyrobny-program

"Sme schopní ponúknuť i výrobu iných povrchov na základe zadania alebo vzoriek od zákazníka."
Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.