RENOVÁCIA NEREZOVÉ OCELE

K renovácii nerezovej ocele Vám veľmi dobre poslúži prípravky InoxiClean. Pomáhajú efektívne obnoviť a udržovať povrchy napr. Z nehrdzavejúcej ocele, hliníka, medi a ďalších materiálov. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych druhov: InoxiClean Restore, InoxiClean Foam, InoxiClean Spray alebo tiež InoxiClean Chalk. Všetky tieto prípravky pre Vás má k dispozícii firma Abrasiv.

InoxiClean Restore

Vďaka tomuto prípravku môžete ľahko odstrániť stopy hrdze, nečistoty alebo tiež mapy po chemickom čistení ako z nerezovej ocele, ako aj z hliníka alebo medi. Vďaka nemu budete schopní navrátiť späť pôvodný vzhľad materiálu. Navyše sa jedná o 100% biologicky odbúrateľný výrobok.

InoxiClean Foam

Táto viacúčelová pena čistí nerezové povrchy s vysokým leskom a je možné ju použiť aj na ďalšie leštené povrchy. Ďalej tiež odstraňuje nečistoty, zvyšky olejov alebo odtlačky prstov. To všetko ľahko a bez škrabancov.

InoxiClean Spray

Tento sprej je vhodný pre čistením matných povrchov nerezových ocelí, kovov a Lamináty Alebo keramických dlaždíc a pod. To všetko jednoducho o bez poškriabaniu. Ďalej tiez zaisťuje hladký a dokonalý povrch a vytvára tenký ochranný film, ktory ochraňuje povrch materiálu a zabraňuje jeho ďalšiemu znečistením.

InoxiClean Chalk

Jedná sa o čistiace a leštiace prášok ktorý sa uplatňuje najmä v konečnej fáze výroby povrchov. S jeho pomocou odstránite zvyšky olejov a odtlačky prstov z vyletěného obrobku ľahko a tiež bez škrabancov. Tento prášok sa tiež používa v kombinácii s mikrovláknom.

Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.