• Titulná stránka

Čistenie nerezovej ocele

Medzi popredné vlastnosti nerezovej ocele patrí dlhá životnosť a nenáročnosť na údržbu, preto nie je potrebné nerez špeciálnou udržiavať. Materiál príslušnej triedy, odolávajúci korózii s príslušnou povrchovou úpravou sa používa spolu s vhodnými detailmi dizajnu a adekvátnym plánom údržby. Dôležité aspekty výberu materiálu, výroby, zvárania a údržby sú vždy k dispozícii u výrobcov nerezovej ocele. Je preto zásadné voliť vhodnú triedu materiálu podľa požiadaviek výsledného produktu.
Bežné omývanie nerezovej ocele saponátmi s následným oplachovaním vodou a vysušením utierkou je dostačujúca na udržiavanie estetického vzhľadu povrchu. Záleží samozrejme na estetických požiadavkách, umiestnenie a početnosti čistenie povrchu. V žiadnom prípade nie je možné k čisteniu povrchu používať brúsne materiály ako napríklad drôtenú vlnu. Pokiaľ je nutné čisti silne zanesený povrch je dobré obrátiť sa na pomoc odborníkov.
V prípade umiestnenia nerezovej ocele vo vonkajších priestoroch je potrebné myslieť na to, že škáry a vodorovné línie povrchovej úpravy akumulujú nečistoty zo vzduchu, čo nie je žiaduce. Dažďová voda pomáha čistiť nerezovú oceľ a jej modelovaná alebo jednosmerná povrchová úprava by teda najlepšie mala líniami smerovať kolmo nadol, k voľnému stekanie dažďovej vody.

V našom výrobnom programe ponúkame strojné aj ručné brúsenie či leštenie. O vhodnosti voľby druhu povrchovej úpravy Vám radi poradíme, viac o našom výrobnom programe sa dočítate tu: https://www.frunek.eu/vyrobny-program

"Sme schopní ponúknuť i výrobu iných povrchov na základe zadania alebo vzoriek od zákazníka."
Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.