• Titulná stránka

Čistenie nerezovej ocele

Medzi popredné vlastnosti nerezovej ocele patrí dlhá životnosť a nenáročnosť na údržbu, preto nie je potrebné nerez špeciálnou udržiavať. Materiál príslušnej triedy, odolávajúci korózii s príslušnou povrchovou úpravou sa používa spolu s vhodnými detailmi dizajnu a adekvátnym plánom údržby. Dôležité aspekty výberu materiálu, výroby, zvárania a údržby sú vždy k dispozícii u výrobcov nerezovej ocele. Je preto zásadné voliť vhodnú triedu materiálu podľa požiadaviek výsledného produktu.
Bežné omývanie nerezovej ocele saponátmi s následným oplachovaním vodou a vysušením utierkou je dostačujúca na udržiavanie estetického vzhľadu povrchu. Záleží samozrejme na estetických požiadavkách, umiestnenie a početnosti čistenie povrchu. V žiadnom prípade nie je možné k čisteniu povrchu používať brúsne materiály ako napríklad drôtenú vlnu. Pokiaľ je nutné čisti silne zanesený povrch je dobré obrátiť sa na pomoc odborníkov.
V prípade umiestnenia nerezovej ocele vo vonkajších priestoroch je potrebné myslieť na to, že škáry a vodorovné línie povrchovej úpravy akumulujú nečistoty zo vzduchu, čo nie je žiaduce. Dažďová voda pomáha čistiť nerezovú oceľ a jej modelovaná alebo jednosmerná povrchová úprava by teda najlepšie mala líniami smerovať kolmo nadol, k voľnému stekanie dažďovej vody.

V našom výrobnom programe ponúkame strojné aj ručné brúsenie či leštenie. O vhodnosti voľby druhu povrchovej úpravy Vám radi poradíme, viac o našom výrobnom programe sa dočítate tu: https://www.frunek.eu/vyrobny-program

"Sme schopní ponúknuť i výrobu iných povrchov na základe zadania alebo vzoriek od zákazníka."
Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.