• Titulná stránka

Historia

História našej firmy siaha do roku 1992, kedy p. Bohumír Fruněk založil firmu Bohumír Fruněk KOVOSERVIS na spracovanie nerezového materiálu.

V tej dobe sa výroba orientovala na dodávky a montáže stavebných konštrukcií z nerezu, ako sú schodiská, zábradlia, výlohy a iné zámočnícke výrobky na zákazku.

Postupne sa rozširoval sortiment aj na výrobky pre priemysel potravinársky, farmaceutický, nábytkársky, pre interiéry luxusných hotelov, barov, bánk a jácht.

V roku 2004 bola firma transformovaná na právnickú osobu Fruněk Inox s.r.o. a v roku 2009 sa presťahovala do nových výrobných priestorov.

V tejto dobe začala zmena výrobného programu, ktorý sa špecializoval len na povrchovú úpravu nerezových materiálov.

Jednalo sa o mechanické ručné a strojné brúsenie a leštenie nerezových materiálov, polotovarov, zvarencov a výpalkov podľa zadania zákazníka.

Zámočnícka výroba bola postupne utlmená a všetky investície boli nasmerované na obstaranie novej technológie pre brúsenie a leštenie nerezu.

Boli nadviazané nové obchodné kontakty a najväčší zákaznícku skupinou sa stali všetci významní predajcovia nerezového hutného materiálu na území Slovenskej a slovenské republiky.

Ponuka našich služieb postupne prenikala do povedomia ďalších firiem spracúvajúcich nerezový materiál nielen v odbore potravinárstva, farmácie, gastro a vodárenstve, ale aj z oblasti architektúry, dizajnu a umenia.

Každý rok sme rozširovali možnosti ponuky našich služieb a ponúkali povrchy ako pre funkčné potrebu (napr. Ra povrchy pre farmáciu, gastro, vodárenstvo), tak aj pre estetické využitie.

Stali sme sa tak užitočnými spolupracovníkmi pre renomované firmy dodávajúce do celého sveta, ktoré sa potrebujú spoľahnúť na vysokú úroveň kvality povrchovej úpravy a dodržanie termínov. O spokojnosti zákazníkov s našimi službami svedčí nepretržitá dlhodobá spolupráca a uprednostnenie našej firmy pred zahraničnou konkurenciou.

V tomto roku sme úspešne prešli certifikačným auditom ISO 9001: 2015 a pokračujeme v rozširovaní ponuky služieb, aby sme boli pripravení na náročné požiadavky našich zákazníkov.

Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.